Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic зеленый
Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic зеленый Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic белый Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic молочный Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic синий Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic желтый
Детский непромокаемый наматрасник Эко Пупс Поверхность Classic зеленый

Дитячий водонепроникний наматрацник Еко Пупс Поверхню Classic

424 грн

Экопупс

Наматрацник «Непромокайка» серії Classic ЕКО ПУПС™ - це поєднання природного волокна – бавовни і супертонкого PU шару!- Натуральний, м'який і ніжний- Непромокальний- «Дихаючий» - не перешкоджає циркуляції повітря- Відмінно

Опис

Наматрацник «Непромокайка» серії Classic ЕКО ПУПС™ - це поєднання природного волокна – бавовни і супертонкого PU шару!
- Натуральний, м'який і ніжний
- Непромокальний
- «Дихаючий» - не перешкоджає циркуляції повітря
- Відмінно вбирає вологу
- Не створює попрілостей
- Не шарудить і не містить поліетилен
- Надтонкий
- Не порушує ортопедичних властивостей матраца
- Захищає дитину від мікробів, пилу, кліщів та інших алергенів
- Захищає матрац від сухих і вологих забруднень
- Зберігає новий вид матраца і відтягує термін його хімчистки
- Легко стирається і швидко сохне
Для створення дитячих наматрацників «Непромокайка» серії Classic застосовується сучасна мембранна тканина високої якості з Європи на основі бавовняного трикотажного полотна ламінованого супертонким PU шаром. Ця тканина пройшла міжнародну сертифікацію Oeko-Tex® Standard 100 і відноситься до class №1 безпеки (це тканини, які можуть застосовуватися для діток від 0 до 3 років).
До основним властивостями наматрацника «Непромокайка» серії Classic можна віднести гігієнічність, стійкість до впливу лугу (а попросту - до прання); бавовняне трикотажне полотно наматрацника «дихає» (добре пропускає повітря), легко вбирає вологу. Трикотажна поверхня буде приємною під час контакту з дитиною, якщо раптом він засне прямо на наматраснике. М'який і стійкий до стирання і розриву, легкий у догляді і практично не вигоряє. Порівнюючи його з іншими рослинними волокнами, можна відзначити, що зігріваючий ефект бавовни вище, ніж у льону. Наматрацник легко стирається, швидко сохне.
Купивши наматрацник «Непромокайка» ТМ ЕКО-ПУПС серії Classic Ви купуєте для дитини:
- сучасне натуральне постільна білизна на основі тканини з БАВОВНИ;
round-color:#fbf6f2;">- надійний захист від пилу і кліщів;
- відмінний захист для матраца від вологих забруднень і хімчисток, що може продовжити довгий термін служби.
Колір:
зелений,білий,жовтий,молочний,синій
Приємних снів і міцного здоров'я!


Загальні рекомендації по догляду ДИТЯЧИХ НАМАТРАЦНИКІВ ЕКО ПУПС™
Перед пранням наматрацника зверніть увагу на етикетку, де вказані символи по догляду.


 • Застосовуйте для прання дитячого наматрацника тільки м'які миючі засоби, що не містять агресивних або відбілюючих речовин. Найкраще взяти спеціальне мило або порошок для дитячого одягу. Порошок повинен бути на основі натуральних компонентів, не дратувати ніжну дитячу шкіру і повністю виполіскуватися водою.
 • Не використовуйте засоби для виведення плям, пом'якшувальні засоби та інші добавки. Вони можуть викликати подразнення чутливої шкіри дитини.
 • Не можна прати дитячий наматрацник разом з дорослими речами. Особливо це актуально для зовсім маленьких дітей до року.
 • Сильні плями заперіть спочатку милом вручну.
 • Чистку наматрацника в пральній машинці можна зробити в делікатному режимі, краще удвічі зменшите кількість речей. Це обереже їх від зайвого скручування.
 • Максимальна температура прання може бути до 90° З, середня температура прання 60° С. Добре прополіскують. Сушити в розгорнутому вигляді. Бережіть від механічних пошкоджень!

Відгуки

Напишіть відгук

Дитячий водонепроникний наматрацник Еко Пупс Поверхню Classic

Дитячий водонепроникний наматрацник Еко Пупс Поверхню Classic

Наматрацник «Непромокайка» серії Classic ЕКО ПУПС™ - це поєднання природного волокна – бавовни і супертонкого PU шару!- Натуральний, м'який і ніжний- Непромокальний- «Дихаючий» - не перешкоджає циркуляції повітря- Відмінно