Концентрированное жидкое средство для стирки Cleanut Eco, 750 мл
Концентрированное жидкое средство для стирки Cleanut Eco, 750 мл

Концентрований рідкий засіб для прання Cleanut Eco, 750 мл

351 грн

Almawin

125 мл - 31,00 грн 750 мл - 135,00 грнОписаниеКонцентрированное рідкий засіб для прання AlmaWin Cleanut Eco – це збалансована комбінація екстракту мильного горіха та чистого рослинного мила. Засіб, створений на основі...

Опис

125 мл - 31,00 грн 750 мл - 135,00 грн
Опис
Концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin Cleanut Eco – це збалансована комбінація екстракту мильного горіха та чистого рослинного мила. Засіб, створений на основі органічних компонентів, володіє унікальною миючої ефективністю, діє навіть при температурі води 20° С. Ідеально отстіривая найскладніші плями, продукція нешкідлива для шкіри ваших рук.
Застосування
Прекрасні дерматологічні та миючі властивості концентрованого рідкого засобу для прання AlmaWin Cleanut Eco обумовлені грамотним підбором і високою якістю його складових. Екстракт мильного горіха добутий з його шкаралупи. Рослинне мило складається з натурального жиру та масел. М'які рослинні поверхнево-активні речовини (сахароідние) отримані виключно з органіки - картоплі, кукурудзи, цукрового очерету, буряка. Засіб не містить ферментів і концентратів, а всі інгредієнти мають здатність до швидкого біологічному розкладанню.
Концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin Cleanut Eco підходить для прання білого, кольорового та темного кольорової білизни при температурі від 20° С до 60° С у воді будь-якої жорсткості. Перед використанням пляшку слід струсити, потім необхідну кількість засобу вилити безпосередньо в барабан пральної машини прямо на білизну. Враховуйте рекомендації до прання на ярличках білизни та одягу.
Порівняльна таблиця економічності використання
 AlmaWin 135 грн.Інше органічнийзасібдля прання 154 грн. 750 мл = "line-height:1.5 em;background-color:#fbf6f2;">25 прань 1,5л= 20 прань Вартість


1 прання=5,40 грн. Вартість


1 прання=7,70 грн. Економно Дорожче на 45% Як працює
Пом'якшує воду, забезпечує правильну величину рН. Натрієві солі сукціновой кислоти дозволяють використовувати концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin Cleanut Eco у воді будь-якої жорсткості. Сприяє цьому і додавання лимонної кислоти, отриманої ферментацією супутніх продуктів цукрового виробництва (наприклад, патоки). Крім того, натрієві солі запобігають повторне осадження частинок бруду в волокнах тканини.
Береже шкіру рук. Розчиняючи при пранні жири і плями на білизні, детергент надає також розчиняє вплив на жири вашої шкіри. Тому у формулі AlmaWin Cleanut Eco використовуються пшеничні протеїни. Їх завдання - відновлювати природну жирову змазку шкіри при ручному пранні.
Ефективно відпирає. Миючу здатність концентрованого рідкого засобу AlmaWin Cleanut Eco підвищує добавка етилового спирту. Це відбувається за рахунок стабілізації складу самого засобу.
Робить білизну м'яким. Виняткова м'якість випраної білизни – заслуга екстракту мильного горіха. Добавки полісахаридів розподіляють екстракт по всьому розчину, що забезпечує рівномірний вплив природних речовин на тканину. М'яке білизна приємна на дотик, і його значно легше прасувати.
Ароматизує. Комбінація евкаліптової і вербенових масла народжує тонкий аромат, який ненав'язливо закріплюється на тканини під час прання. Аромат ніжний і приємний, тому що у виробництві AlmaWin застосовуються виключно якісні, натуральні ефірні олії.
Техніка безпеки
Вся продукція AlmaWin є гіпоалергенною, що підтверджують систематичні незалежні тестування. Проте, в цілях обережності, людям, схильним до алергічної реакції, рекомендується використовувати подвійний цикл полоскання.
Інгредієнти
Waschnussextrakt (5-15% екстракт мильного горіха), Zuckertenside(< 5% сахароідние поверхнево-активні речовини), pflanzliche Fettalkoholsulfate(жирні сульфати етилового спирту), Milchsäure(молочна кислота), Natriumsalz der Bernsteinsäure( натрієва сіль бурштинової кислоти), Ethanol(етанол), Pflanzenölseife*(рослинне мило*), Zitronensäure(лимонна кислота), ätherische Öle (Eisenkraut, Eukalyptus*) ефірні олії (Вербена, Евкаліпт *), Polysaccharide(полісахариди), Weizenproteine(пшеничні протеїни), Limonene(лімонен) , Citral(цитраль), Citronellol(цитронелол), Geraniol (гераніол), Linalool (ліналоол), Wasser(вода).
*З органічного землеробства (Словник термінів).
Додаткові рекомендації
Складні плями зійдуть швидше, якщо скористатися концентрованим кисневим відбілювачем AlmaWin Eco або жовчним милом AlmaWin.
При пранні білизни білого, наприклад, лляних виробів, можна додати кисневий відбілювач AlmaWin Eco.
Рекомендована дозування
Машинне прання:
Пляшка 750 мл розрахована на 25 машинних циклів прання.Відгуки

Напишіть відгук

Концентрований рідкий засіб для прання Cleanut Eco, 750 мл

Концентрований рідкий засіб для прання Cleanut Eco, 750 мл

125 мл - 31,00 грн 750 мл - 135,00 грнОписаниеКонцентрированное рідкий засіб для прання AlmaWin Cleanut Eco – це збалансована комбінація екстракту мильного горіха та чистого рослинного мила. Засіб, створений на основі...