Концентрований рідкий засіб для прання Color
Концентрований рідкий засіб для прання Color

Концентрований рідкий засіб для прання Color

363 грн

Almawin

ОписаниеКонцентрированное рідкий засіб для прання COLOR AlmaWin - органічний засіб для прання кольорової білизни з унікальною миючої ефективністю навіть при низьких температурах. Компоненти кошти органічні, що...

Опис

Опис
Концентрований рідкий засіб для прання COLOR AlmaWin - органічний засіб для прання кольорової білизни з унікальною миючої ефективністю навіть при низьких температурах. Компоненти кошти органічні, що робить безпечної та ручне прання.
Застосування
Концентрований рідкий засіб для прання COLOR AlmaWin складається з чистого рослинного мила, створеного на основі натурального жиру та масел. Професійний контроль при відборі інгредієнтів виключає наявність в них консервантів, ферментів, ГМО. Виробники подбали про те, щоб детергент міг працювати вже при 30°С, а також був придатний для ручного прання (дерматологічні властивості підтверджені відповідними інстанціями Німеччини).
Враховуючи рекомендації до прання на ярличках білизни і одягу, залийте концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin безпосередньо в барабан пральної машини прямо на одяг. Засіб підходить для прання кольорових речей, защішает волокна від вимивання і помогет зберегти стійкий колір на тривалий час. Не вимагає використання кондиціонера для білизни, залишає одяг після прання м'якою і приємною на дотик.
Як працює
Пом'якшує воду, забезпечує правильну величину рН. Концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin ефективно діє у воді будь-якого рівня жорсткості. Це можливо завдяки натрієвих солей сукціновой кислоти, а також - додавання молочної кислоти. Молочна кислота – речовина, отримана в результаті бродіння супутніх продуктів цукрового виробництва (наприклад, патоки). Крім функції пом'якшення води, вона відповідає за стабілізацію числа рН.
Перешкоджає повторному осадженню бруду. Згадані вище натрієві солі сукціновой кислоти запобігають повторне осадження частинок бруду в волокнах тканини.
Піклується про шкіру рук. Розчиняючи при пранні жири і плями на білизні, детергент надає також розчиняє вплив на жири вашої шкіри. Щоб запобігти пересиханню шкіри, в засобі AlmaWin присутні пшеничні протеїни. Вони дозволяють відновити природну жирову змазку ваших рук при ручному пранні. />Ефективно чистить. Миючу здатність концентрованого рідкого засобу для прання AlmaWin підвищує добавка етилового спирту.
Ароматизує. Приємний аромат випраній білизні надають натуральні ефірні масла лаванди, що входять до складу засобу. Використовувані рослини проходять свій життєвий цикл у природних умовах і зберігають всю повноту природного ніжного пахощів.
Техніка безпеки
Вся продукція AlmaWin є гіпоалергенною, що підтверджують систематичні незалежні тестування. Проте, в цілях обережності, людям, схильним до алергічної реакції, рекомендується використовувати подвійний цикл полоскання.
Інгредієнти
Рослинне мило, рослинні поверхнево-активні речовини (сахароідние), екстракт липи, молочна кислота, натрієва сіль бурштинової кислоти, сіль лимонної кислоти, парфумерна композиція з натуральних ефірних олій, лімонен, вода. (Словник термінів).
Додаткові рекомендації
Міцні та застарілі плями допоможе вивести додавання концентрованого кисневого відбілювача AlmaWin, а також застосування жовчного мила AlmaWin.
Рекомендована дозування
Пляшка 125 мл розрахована на 2 машинних циклів прання.
Пляшка 1500 мл розрахована на 20 машинних циклів прання.1 дозир.ковпачок = 30 млЗлегка забруднена білизна Нормально забруднена білизна Сильно забруднена білизна1 (м'яка вода)45 ml60 ml75 ml2 (середня вода)60 ml75 ml90 ml3 (жорстка вода)+


4 (дуже жорстка вода)75 ml90 ml120 ml


Для ручного прання 15 ml на 5 L води

Відгуки

Напишіть відгук

Концентрований рідкий засіб для прання Color

Концентрований рідкий засіб для прання Color

ОписаниеКонцентрированное рідкий засіб для прання COLOR AlmaWin - органічний засіб для прання кольорової білизни з унікальною миючої ефективністю навіть при низьких температурах. Компоненти кошти органічні, що...