Концентрований рідкий засіб для прання
Концентрований рідкий засіб для прання

Концентрований рідкий засіб для прання

314 грн

Almawin

ОписаниеКонцентрированное рідкий засіб для прання AlmaWin - чисте рослинне мило з унікальною миючої ефективністю навіть при низьких температурах. Компоненти кошти органічні, що робить безпечної і ручну...

Опис

Опис
Концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin - чисте рослинне мило з унікальною миючої ефективністю навіть при низьких температурах. Компоненти кошти органічні, що робить безпечної та ручне прання.
Застосування
Концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin складається з чистого рослинного мила, створеного на основі натурального жиру та масел. Професійний контроль при відборі інгредієнтів виключає наявність в них консервантів, ферментів, ГМО. Виробники подбали про те, щоб детергент міг працювати вже при 30°С, а також був придатний для ручного прання (дерматологічні властивості підтверджені відповідними інстанціями Німеччини).
Враховуючи рекомендації до прання на ярличках білизни і одягу, залийте концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin безпосередньо в барабан пральної машини прямо на одяг. Засіб підходить для прання білих і кольорових речей
Порівняльна таблиця економічності використання
AlmaWin


180 грн.Інший засіб для прання


146 грн.Eco-засіб для прання


92 грн.Звичайний засіб для прання (мас-маркет)


80 грн.1,5 л = 32прання 1,5 л= 20 прань 1 л = 12 прань 1л = 8праньВартість


1 прання=5">,62 грн.
 Вартість


1 прання=7,30 грн.


  Вартість 1 прання=7,66 грн.


  Вартість 1 прання=10 грн.


  Економно


  Дорожче на 30%


  Дорожче на 37 %


  Дорожче на 48%


 Як працює
Пом'якшує воду, забезпечує правильну величину рН. Концентрований рідкий засіб для прання AlmaWin ефективно діє у воді будь-якого рівня жорсткості. Це можливо завдяки натрієвих солей сукціновой кислоти, а також - додавання молочної кислоти. Молочна кислота – речовина, отримана в результаті бродіння супутніх продуктів цукрового виробництва (наприклад, патоки). Крім функції пом'якшення води, вона відповідає за стабілізацію числа рН.
Перешкоджає повторному осадженню бруду. Згадані вище натрієві солі сукціновой кислоти запобігають повторне осадження частинок бруду в волокнах тканини.
Піклується про шкіру рук. Розчиняючи при пранні жири і плями на білизні, детергент надає також розчиняє вплив на жири вашої шкіри. Щоб запобігти пересиханню шкіри, в засобі AlmaWin присутні пшеничні протеїни. Вони дозволяють відновити природну жирову змазку ваших рук при ручному пранні.
Ефективно чистить. Миючу здатність концентрованого рідкого засобу для прання AlmaWin підвищує добавка етилового спирту.
Ароматизує. Приємний аромат випраній білизні надають натуральні ефірні масла лаванди, що входять до складу засобу. Використовувані рослини проходять свій життєвий цикл у природних умовах і зберігають всю повноту природного ніжного пахощів.
Техніка безпеки
Вся продукція AlmaWin є гіпоалергенною, що підтверджують систематические незалежні тестування. Проте, в цілях обережності, людям, схильним до алергічної реакції, рекомендується використовувати подвійний цикл полоскання.
Інгредієнти
Рослинне мило, рослинні поверхнево-активні речовини (сахароідние), кокосові жирні сульфати етилового спирту, етиловий спирт, молочна кислота, солі натрію сукціновой кислоти, пшеничні протеїни, ефірне лавандова олія, вода. (Словник термінів).
Додаткові рекомендаціїМіцні і застарілі плями допоможе вивести додавання концентрованого кисневого відбілювача AlmaWin, а також застосування жовчного мила AlmaWin.
Рекомендована дозування
Пляшка 750 мл розрахована на 16 машинних циклів прання.
Пляшка 1500 мл розрахована на 32 машинних циклу прання.

Відгуки

Напишіть відгук

Концентрований рідкий засіб для прання

Концентрований рідкий засіб для прання

ОписаниеКонцентрированное рідкий засіб для прання AlmaWin - чисте рослинне мило з унікальною миючої ефективністю навіть при низьких температурах. Компоненти кошти органічні, що робить безпечної і ручну...