Безфосфатний органічний високоефективний пральний порошок
Безфосфатний органічний високоефективний пральний порошок

Безфосфатний органічний високоефективний пральний порошок

419 грн

Almawin

ОписаниеВАЖНО! ПАР - поверхнево-активні речовини, що містяться у всіх миючих засобах. ПАР бувають рослинного або синтетичного походження. У складі засобів AlmaWin міститися виключно рослинні...

Опис

Опис

ВАЖЛИВО! ПАР - поверхнево-активні речовини, що містяться у всіх миючих засобах. ПАР бувають рослинного або синтетичного походження. У складі засобів AlmaWin міститися виключно рослинні а-ПАР отримані взаємодії глюкози, одержуваної з сирої картоплі, кукурудзи, цукрового очерету, цукрового буряка і жирних спиртів виділених з рослинної олії. Підтвердженням 100 % органічного складу та екологічної чистоти продуктів AlmaWin є Бельгійський сертифікат Ecogarantie.
Опис
Концентрований високоефективний пральний порошок AlmaWin – органічний засіб для прання білої та кольорової білизни. Створюючи екологічний пральний порошок ефективної дії, виробники з Німеччини подбали і про більш важливе – здоров'я вашої шкіри і навколишньому середовищу.
Застосування
Пральний порошок без фосфатів дійсно хорошої якості не тільки добре відпирає речі і зберігає структуру тканини, але також не завдає шкоди здоров'ю людини. Активні миючі речовини концентрованого високоефективного прального порошку AlmaWin є біологічно розкладаються, оскільки отримані з органіки. Всі інгредієнти підібрані в пропорціях, необхідних для прання білої і не ув кольорової білизни у воді будь-якої жорсткості при температурі від 30° до 95° С. Залийте необхідну кількість прального порошку AlmaWin безпосередньо в барабан пральної машини прямо на білизну. Враховуйте рекомендації до прання на ярличках білизни та одягу.
Як працює
Ефективно видаляє, підтримує рН води. Унікальна миюча ефективність порошку AlmaWin обумовлена збалансованою комбінацією чистого рослинного мила на основі натурального жиру та масел, м'яких сахароідних поверхнево-активних речовин і жирних сульфатів етилового спирту. У складі відсутні фосфати і зеоліт, оскільки піноутворення відбувається на основі філлосілікатов. Вони забезпечують необхідну для процесу прання лужність, підтримують стабільну величину рН і забезпечують довгу активність пер��арбоната, який використовується в якості відбілювача.
Пом'якшує воду. Концентрований високоефективний пральний порошок AlmaWin володіє чудовими якостями пом'якшення води, багато в чому – завдяки натрієвих солей поліаспарагіновой кислоти. У діапазонах низьких температур пом'якшення води допомагає домогтися лимонна кислота, отримана шляхом ферментації продуктів цукрового виробництва (наприклад, патоки).
Пере при низькій температурі. Використання ферментів дозволяє виробляти прання при низьких температурах. В порошку AlmaWin використовуються тільки натуральні протеази (не ГМО!) - ферменти, які розкладаються в стирає розчині вже при 40° С. Протеази інкапсульовані, тому не завдають шкоди вашій шкірі і здоров'ю.
Вибілює. Цю функцію виконує м'який кисневий відбілювач на основі перкарбонат натрію. Щоб відбілюючий ефект був доступний вже при низькій температурі, в складі також присутній активатор відбілювання.
Піклується про білизну. Чистий рисовий крохмаль робить випрану білизну м'яким, приємним на дотик. А ніжний аромат лаванди гарантований додаванням натурального ефірного масла.
Техніка безпеки
Вся продукція AlmaWin є гіпоалергенною, що підтверджують систематичні незалежні тестування. Проте, в цілях обережності, людям, схильним до алергічної реакції, рекомендується використовувати подвійний цикл полоскання.
Інгредієнти
Рослинні поверхнево-активні речовини (сахароідние), кокосові жирні сульфати етилового спирту, рослинне мило, філлосілікати, сода, бікарбонат натрію, перкарбонат натрію, поліаспарагіновая кислота, рисовий крохмаль, лимонна кислота, натуральні протеази, без генної технології, ефірне лимонне масло.
Додаткові рекомендації
Складні плями допоможе вивести концентрований кисневий відбілювач AlmaWin. Також для цих цілей відмінно підійде жовчне мило AlmaWin.

Відгуки

Напишіть відгук

Безфосфатний органічний високоефективний пральний порошок

Безфосфатний органічний високоефективний пральний порошок

ОписаниеВАЖНО! ПАР - поверхнево-активні речовини, що містяться у всіх миючих засобах. ПАР бувають рослинного або синтетичного походження. У складі засобів AlmaWin міститися виключно рослинні...