Стартовый трикотажный набор
Стартовый трикотажный набор Стартовый трикотажный набор Стартовый трикотажный набор Стартовый трикотажный набор Стартовый трикотажный набор
Стартовый трикотажный набор

Стартовий трикотажний набір Disana

5 175 грн

Disana (Германия)

Стартовий трикотажний набір Купуючи в наборі Ви економите 17% Набір складається: 10 трикотажних підгузників, 5 вкладишів з біо-байки, 5 вкладишів з біо-марлі, 3 вкладиша з буретного шовку, 2 вовняних сповивальні...

Опис

Стартовий трикотажний набір
Купуючи в наборі Ви економите 17%

Набір складається:

 • 10 трикотажних підгузників,
 • 5 вкладишів з біо-байки,
 • 5 вкладишів з біо-марлі,
 • 3 вкладиша з буретного шовку,
 • 2 вовняних сповивальні штанців, розмір на вибір,
 • 1 рулон одноразових серветок,
 • 1 флакон шампуню для прання вовни,
 • 1 флакон засобу для догляду з ланоліном. Диск з фільмом про підгузки,
 • Друковані матеріали про підгузки

  Мами з досвідом користування багаторазовими підгузниками скажуть Вам, що вони використовують не менше 10 підгузників і 10 вкладишів протягом доби. При цьому мама стирає всі елементи такого набору (крім вовняних перенальних штанців) один раз на добу. Цей набір підгузків дозволить вам повністю відмовитися від памперсів, при цьому ваш малюк буде завжди чистим. Якщо ваша прогулянка не триває більше 4 годин, то в підгузку з вкладишем (ми радимо на прогулянку використовувати біо-марлю) і сповивальних вовняних штанцях Disana ви зможете не вдаватися памперсам. Вовняні штанці зігріють вашого малюка і не дадуть просочиться рідини назовні. Ми рекомендуємо укладати дитину на нічний сон теж в багаторазових полдгузніках, тільки для повної впевненості краще використовувати не промокає пелюшку Disana, яку ви кладете верхнім шаром на простирадло, а на неї вашого малюка. Можете не переживати - вашому малюкові буде комфортно, а ліжко залишиться сухою. Одного разу вночі вам потрібно буде зробити зміну підгузника, переповити вашого малюка і знову продовжити сон. Якщо ви не використовуєте вовняні пеленальні шортики ніби готувалися до того, що ліжко може намокнути.

  Навіщо потрібен ланолін? Кожен раз стираючи пеленальні вовняні штанці ми рекомендуємо полоскати їх в ланолине, для того щоб шерсть зберегла свої якості і продовжувала добре вбирати рідину. Ми рекомендуємо прати і полоскати вовняні пеленальні шортики в воді однакової температури (краще 25 градусів Цельсія). Не сушити на батареях і на відкритих сонячних променях. Прання та полоскання вовняних шортиків не повинні перевищувати 10-15 хвилин. Шерсть не любить гарячої води і довгого замочування.

  Навіщо потрібен буретного шовк? Якщо у вашого малюка з'явилися висипання або ви бачите що шкіра малюка роздратована -прокладивайте вкладиш з буретного шовку поверх вкладиша з біо-марлі або біо-байки, тобто безпосередньо до попі малюка, і буретного шовк посприяє швидкому загоєнню. У буретного шовку міститься Серицин (це клейку речовину) володіє загоюють і заспокійливі властивості для шкіри. Вкладиш з буретного шовку допоможе зняти почервоніння і заспокоїть шкіру вашого малюка.

  Догляд за бавовною: прання в пральній машині дитячим порошком. Температура - 60 градусів, обороти - 600.
  Догляд за шерстю: провітрювання при невеликому намоканні. При сильних забрудненнях ручне прання засобом для делікатних тканин. Температура води - до 25 градусів.
  Догляд за шовком: Прання в пральній машині засобом для делікатних тканин. Температура води - до 40 градусів, обороти - 400.

  Важливо! Перед використанням підгузників необхідно випрати їх 3-5 разів (в залежності від жорсткості води). Дана процедура є обов'язковою, для того щоб видалити з виробів крохмаль, який перешкоджає всмоктуванню підгузників.

Відгуки

Напишіть відгук

Стартовий трикотажний набір Disana

Стартовий трикотажний набір Disana

Стартовий трикотажний набір Купуючи в наборі Ви економите 17% Набір складається: 10 трикотажних підгузників, 5 вкладишів з біо-байки, 5 вкладишів з біо-марлі, 3 вкладиша з буретного шовку, 2 вовняних сповивальні...